Morgan’s un Proraso produkti matu, bārdas un ūsu kopšanai

Black Stork

BlackStork iesaka Morgan’s un Proraso produktus, kas ir pasaulē atzīti kā vieni no labākajiem vīriešu matu, ūsu un bārdas kopšanas līdzekļiem. 

 

Tā ir kvalitāte, kas nepievils, to lieto profesionāļi un iesaka saviem klientiem.

 

Šeit varat nedaudz vairāk uzzināt par Morgan’s un Proraso vēsturi un produktu piedāvājumu.

 

Morgan's produkti un vēsture

Viens no vecākajiem neatkarīgajiem matu un skaistumkopšanas produktu ražotājiem Anglijā ir Morgan’s Pomade, kas tika izveidots Londonā 1873.gadā.

 

Viss sākās ģimenes mājas virtuvē. Ražošana, marķēšana, iepakošana un izplatīšana tika veikta ar rokām. Pirmais produkts, kas tika izstrādāts un ražots, bija šampūns, kas pazīstams kā “Marie Antoinette Eucalyptus Egg Julep Shampoo”, un pēc gada vai diviem tam sekoja Morgan’s Pomade.

 

Un šis produks kļuva populārs pateicoties savai efektivitātei, vīrieši to novērtēja un labās ziņas ātri izplatījās.

 

Laikam ejot, caur dažādām grūtībām (I, II Pasaules karš, mainīgie eksporta nosacījumi) Morgan’s saglabāja savu kvalitāti, attīstījās un pielāgojās mainīgajiem apstākļiem.

 

 

Mūsdienās Morgan’s Pomade tiek izplatīts vairāk nekā 50 eksporta tirgos visā pasaulē, un nesen tika atzīmēta viena miljarda pomādes burciņu pārdošana.

 

Morgan’s vēsturiskais pamats tagad ir apvienots ar 21. gadsimta videi draudzīgo ētiku un ražošanas tehnoloģijām.

Šobrīd tiek piedāvāts plašs matu un skaistumkopšanas produktu klāsts, kuru ražošanā galvenais uzsvars ir uz augstas kvalitātes izejvielām.

 

Sākot no klasiskās pomādes dažādām variācijām, vēl ir izstrādāti citi matu veidošanas un kopšanas produkti, skūšanās produkti, vīriešu spa produkti, līdzekļi sirmiem matiem un bārdai, kā arī dažādi produkti sievietēm. Morgan’s piedāvā arī dāvanu komplektus gan vīriešiem, gan sievietēm.

 

To augsto kvalitāti papildina autentiskais iepakojuma stils un luksusa aromāti, kurus novērtēs ikviens vīrietis un sieviete.

 

Proraso produkti un vēsture

Proraso ir ne tikai lielisks zīmols, bet kopš 1948. gada tas aug un pilnveidojas kopā ar itāļiem, tā izcilība ir mainījusi bārdas skūšanas ieradumus tālu ārpus Itālijas robežām.

 

 

Proraso 1908. gadā Itālijā nodibināja Ludoviko Martelli un sākotnēji uzņēmums izplatīja citu ražotāju produktus, kas Martelli ļāva iepazīt un labāk izprast produktu piedāvājumu.

 

Pjero Martelli(Ludoviko Martelli dēls) izgudroja krēmu pirms skūšanās: efektīvu un modernu, to vispirms sāka lietot frizieri, kuri uzreiz novērtēja tā profesionalitāti, pēc tam arvien pieaugošais itāļu skaits. Šis produkts kļuva par ikonu, kas iedvesmoja uzņēmumu un tā misiju: piedāvāt profesionālas kvalitātes skūšanās produktus gan pie friziera, gan mājās.

 

Un tā, sākot ar 1930. gadiem, Ludoviko dēls Pjero Martelli pārņēma vadību pār uzņēmumu, un tika laists klajā Martellis pirmais oriģinālais zīmols Frabelia Beauty Cream.

 

 

Proraso kā oficiāls zīmols tika reģistrēts 1948.gadā, pakāpeniski izstrādājot citus skūšanās produktus. Šobrīd piedāvājumā ir viss nepieciešamais skūšanās procesam – pirms skūšanās krēmi, skūšanās ziepes, putas, pēc skūšanās balzāmi, losjoni un citi piederumi. Produktu klāstā ir arī viss ūsu un bārdas kopšani – bārdas šampūni, balzāmi, eļļas, kā arī ūsu vasks un citi kopšanas piederumi.

 

Mūsdienās tas ir ceturtās paaudzes ģimenes uzņēmums un vecākais, visilgāk strādājošais itāļu skūšanās produktu zīmols.

Proraso ir otrais vadošais zīmols pirmsskūšanās produktu tirgū un pirmais klasisko skūšanās produktu tirgū.

 

 

Vairāk kā septiņdesmit gadus Proraso strādā ciešā sadarbībā ar frizieriem, lai piedāvātu labākos un efektīvākos skūšanās produktus. To kvalitāte ir plaši atzīta visā pasaulē, profesionāļi izvēlas un uzticas Proraso skūšanās produktiem.