Matu veidošanas produkti vīriešiem

Black Stork

Kā atrast vispiemērotāko matu veidošanas produktu vīrietim, kad piedāvājuma klāsts ir plašs un tajā ir viegli apjukt? Esam izveidojuši nelielu aprakstu par katru no produkta veidiem, lai Tev palīdzētu. Bet, ja vēl neesi pārliecināts, kas Tev būtu vislabākais no matu veidošanas līdzekļiem, konsultējies ar mūsu BlakStork speciālistiem, kuri Tev ieteiks labāko no pieredzes un Taviem matiem piemērotāko.

 

Matu pomāde vīriešiem

Pomāde ir īpaši nepieciešama gludām, spīdīgām frizūrām, kurām nepieciešama cementa līmeņa noturība. Pomāde ir biezs, viskozs izstrādājums, kas ir lieliski piemērots, lai ieveidotu matu šķipsnas, pompadūras un asas frizūras.

Pomādes var iedalīt divos galvenajos veidos: uz eļļas bāzes un uz ūdens bāzes. Eļļas pomādes nodrošina izcilu noturību, taču to izmazgāšanai var būt nepieciešams vairāk šampūna un ūdens, savukārt vieglākas ūdens bāzes pomādes zaudē daļu no šī spēka, lai tās būtu vieglāk izmazgājamas. Abi ir superlīmes ekvivalenti frizūru veidošanā, un tos vislabāk izmantot vidēji bieziem un bieziem matiem, lai radītu ambiciozu stilu ar lielu augstumu frizūrai.

Nelietojiet pomādi īpaši smalkiem un/vai plāniem matiem. Tai ir tendence saplacināt matus kopā, kas ar to spīdumu var izcelt retas vai plikas galvas ādas vietas.


Matu veidošanas krēms

Vīriešiem, kuriem patīk frizūras ar viegla pieskāriena efektu, veidošanas krēms būs īstais. Tas piešķirs jūsu šķipsnām smalku spīdumu, vienlaikus garantējot zemu līdz, labākajā gadījumā, vidēju noturību.

No visiem matu veidošanas līdzekļiem matu krēms vīriešiem ir tas, kas visvairāk līdzinās dabiskajam matu sebumam(galvas ādas taukiem), kas dos matiem dažu dienu nemazgāšanas efektu.

Tas noteikti nav piemērots augstu frizūru veidošanai, jo lielākā daļa veidojošo krēmu ir paredzēti matu šķipsnu noslīpēšanai un saķemmēšanai vēlamajā virzienā. Produkta viegluma dēļ tas ir obligāts vīriešiem ar ļoti smalkiem un/vai plāniem matiem, lai tos nesaplacinātu, bet viegli ieveidotu un noturētu formu.


Matu želeja

Matu želeju izmanto matu noturēšanai un “apģērbšanai “. Tā, iespējams, ir vispopulārākais vīriešu frizūru produkts tirgū. Diemžēl tā arī visbiežāk tiek nepareizi lietota.

 

Neskatoties uz tās visuresamību, želeja patiešām nav ikdienas veidošanas produkts, kaut daudzi vīrieši, kas dzimuši astoņdesmitajos gados, reklāmu ietekmē, vēl joprojām tā domā. Ja vien ikdienā neizvēlaties mohawk frizūru vai manga smailās frizūras, matu želeja ar spēcīgu noturību un spīdumu, iespējams, ir viens no nepiemērotākajiem produktiem, ko var izmantot. 

 

Protams, tā nodrošina labu noturību un pievilcīgi mitru izskatu matiem, taču, ja to izmanto kā līdzekli, lai viegli ieveidotu matus vai nogludinātu matu šķipsnas, tas atstās nedzīvu, cietu un svina galvai līdzīgu efektu.

 

Iepriekš minēto stilu cienītājiem – želejai joprojām ir vieta jūsu matu kopšanas plauktiņā, lai gan vienmēr jāatceras, ka to vienmēr vajag uzklāt taupīgi. Bet pārējiem iesakām izvēlēties citus matu veidošanas produktus.

 

Matu pasta

Matu pasta ir ieveidošanas krēma un pomādes krustojums,tā ir bieza, tomēr ļoti plastisks ieveidošanas līdzeklis, kas piešķir matiem tekstūru, vienlaikus nodrošinot arī vidēji stipru fiksāciju.

 

Īsta universāla pasta ir pietiekami daudzpusīga un to var izmantot īsiem, vidējiem un gariem matiem (visa biezuma), lai izveidotu virkni dažādu stilu, sākot no vieglas matu formas līdz – ja to lieto kopā ar fēnu – vairāk apjomīgām un augstām frizūrām.

 

Lielākā daļa pastas atstāj matus ar matētu apdari (lai gan ir arī nedaudz spīdīgākas pastas), un, jo tās ir uz ūdens bāzes, tās ir viegli izmazgāt.

 

Matu vasks

Kaut kur starp želeju un pomādi, matu vasks nodrošina labāku noturību nekā želeja, taču tas ir vieglāk uzklājams (un vieglāk izmazgājams) nekā pomāde.

 

Vasku, iespējams, vistuvāk var pielīdzināt pomādei, taču tas ir vājāks. Tāpēc tas ir piemērots gludiem un/vai vijīgiem matu stiliem. Ja vēlaties iegūt vairāk tekstūras, mazāk perfekti jūsu izvēlētā stila izskatu, vasks ir tas, ko pievienot savam iepirkumu sarakstam.

 

Ņemiet vērā, ka, lai gan vasks nav tik biezs un smags kā pomāde, tas joprojām nav lielisks risinājums plāniem vai cirtainiem matiem, kas vēl nav termiski ieveidoti.

 

Matu māls

Matu māls ir sausāka, blāvāka un mazāk “līmējama” alternatīva pomādei un vaskam. Matu māls ir ideāls produkts, lai veidotu vidējas līdz stipras noturības matus ar matētu apdari.

 

Tāpat kā ar pastu un vasku, matus ar mālu var nedaudz pārveidot dažas stundas pēc uzklāšanas, taču ne tādā pašā mērā kā tā elastīgākos līdziniekus; tas darbojas vairāk kā dabiska izskata pomāde.

 

Ir arī vērts atzīmēt, ka matu māla sastāvs ir veidots ar īstu mālu (parasti bentonītu vai kaolīnu, kas abas ir dabā sastopamas vielas), kas uzbriest, lai palielinātu jūsu matu apjomu, sniedzot patīkamu stimulu frizūras kopējai formai.

 

Ir arī daži pierādījumi, kas liecina, ka māla aktīvā viela detoksificē matus un galvas ādu, palīdzot izvadīt metālus un toksīnus, vienlaikus piegādājot arī ļoti nepieciešamās minerālvielas, piemēram, nātriju, kāliju un kalciju.

 

Matu laka

Matu laka ir obligāta stiliem, kuriem nepieciešama nopietna noturība. Tā ir izgatavota no polimēru maisījuma, kas nodrošina strukturālu atbalstu matiem, palīdzot tiem saglabāt formu, vienlaikus piešķirot veselīgu spīduma devu.

 

 

Atšķirībā no pieminētajiem produktiem šeit, matu laka ir vairāk atbalsta pasākums nekā galvenais līdzeklis. Tas ir nevis pats par sevi veidojošs produkts, bet gan paredzēts lietošanai veidošanas beigās, lai nostiprinātu jebkuru jūsu izveidoto matu formu, palīdzot nostiprināt to, lai tā dažu stundu laikā “nenovīstu”.

 

 

Matu lakai ir dažādas stiprības — no elastīgas līdz vidējai un spēcīgai fiksācijai, taču, ja vien nevēlaties piešķirt saviem matiem skaistumkonkursa līmeņa spīdumu, nav jēgas izmantot neko citu, izņemot stiprās matu lakas.

 

Izmantojiet tikai tad, kad jūsu frizūrai jābūt kā iecementētai, un izsmidziniet bagātīgi, tomēr uzmanieties, lai nenoģībtu no matu lakas izgarojumiem, pirms visi ierauga jūsu nevainojamo frizūru.

 

Sāls sprejs matiem

Lai gan tas varētu šķist kaut kas tāds, kas atrodas garšvielu plauktiņā, nevis vannas istabas skapī, jūras sāls aerosols patiesībā ir salīdzinoši jauns vīriešu matu veidošanas produkts.

 

Šis tekstūras pastiprinātājs, kas sastāv no sāls, tiek izmantots, lai iegūtu matu viegli izspūrušo izskatu, kādu tie iegūst pēc dienas, kas pavadīta atpūšoties pludmalē. Smidzinātāja sāls uzsūc eļļu, padarot jūsu šķipsnas apjomīgākas un uzlabo to dabiskās krokas un cirtas. Vienkārši izsmidziniet uz matiem, izķemmējiet tos ar pirkstiem, lai izveidotu formu, un viss ir kārtībā.

 

Īpaši noderīgs smalkiem un/vai plāniem matiem, sāls aerosols padara jūsu matus biezākus un bagātina tekstūru. Tā kā tas ir viegls, tas ir labs veidošanas pamats arī apjomīgākām frizūrām, tāpēc, iespējams, vēlēsieties to uzklāt, pirms lietojat kaut ko smagāku, piemēram, pomādi vai vasku, lai iegūtu papildu atbalstu un apjomu. Tomēr nepārspīlējiet, jo tam ir tendence izžūt un pārmērīga lietošana var izraisīt matu sausumu un trauslumu.