Barbeshop Jauna Teika

Black Stork

Rīga, Jauna Teika, Henrihs

Jaunās Teikas jaunais barberšops

Gudrais stilistu teiciens par vīriešu frizūru vēsta: matiem un apaviem jābūt ideāliem: ar visu pārējo pietiek tikai, lai būtu tīrs. 

 

Tas ir diezgan precīzs novērojums: gan spīdīgi tīras kurpes, gan glīta stilīgas vīriešu frizūras lielā mērā nosaka gan to, kā kolēģi skatās uz vīriešiem, gan to, kā sievietes viņus uztver. 

 

Atrast labu frizieri mūsu laikos ir vesela māksla un, ja vīrietis vēlas kopt gan ūsas, gan bārdu – tas dažkārt kļūst par neiespējamu uzdevumu!

Frizūras vīriešiem

Ja esat uzkāpis klusā biznesa rajonā Jaunā Teika, karte jums parādīs dažas interesantas vietas: Šeit jūs varat iegādāties gan gardāko kafiju no Rocketbeans, gan Moon Balloon svētku balonus. 

 

Tomēr pavisam nesen šī teritorija ir ieguvusi vēl vienu pievilcību, kas ieinteresēs ikvienu, kurš piešķir nozīmi savam stilam. 

 

Te gan runa ir tikai par vīriešiem – īpaši par ūsu un bārdu īpašniekiem; vīriešiem, kuri jau sen ir sapņojuši mainīt savu stilu un kaut ko darīt ar savu izskatu – vai vienkārši atsvaidzināties un pavadīt laiku patīkamā kompānijā, malkojot gardu viskiju. 

 

Barbershop BlackStork ir tieši tāda vieta: talantīgie meistari šeit lieliski saprot, kā jāizskatas frizūras vīriešiem, un labprāt dalīsies ar jums savās prasmēs. 

Barberi eksperti

Maldīgi ir uzskatīt, ka barberšops ir tikai frizētava: Teikā strādājoši profesionāļi kļūs ne tikai par jūsu bārddzini, bet arī par labiem biedriem un uzticamiem stila konsultantiem. 

 

Viņi cieši seko vietējām un starptautiskajām tendencēm: frizūrām un bārdām, ar kurām vicinās slaveni aktieri, politiķi un sportisti. 

 

Rūpīgi izpētījuši jūsu izskatu un aktuālās modes tendences, Blackstork barberi izvēlēsies un papildinās jūsu stilu, padarot to nevainojamu.

Blackstork Barbershop Teikā — atpūtas apvienošana ar lietderību

Papildus galvenajai funkcijai Blackstork Barbershop Teikā kalpo arī citam svarīgam mērķim: kad gaistošās dzīves nemieros aizmirstat par sevi, 

pārstāt pievērst uzmanību apkārtējiem un aizmirstat dot sev kaut minūti atpūtas, tas ir friziera krēslā, kur beidzot varat izelpot: aizveriet acis, 

klausities relaksējošu mūziku, uzziniet jaunumus vai tērzējiet ar citiem vīriešiem, kuri ir tikpat enerģiski, oriģināli un interesanti kā jūs.

Frizētāva biroju ēkas “Henrihs” darbiniekiem

Tāpēc, ja Teika jau ir jūsu mīļākais rajons, jūs dzīvojat netālu un strādājat, piemēram,  “Jaunā Teika Henrihs” biroju ēkā tad noteikti ienāciet Blackstork, un jūsu kolēģi drīz jūs apbalvos ar pāris komplimentiem. 

 

Bet pat tad, ja tas ceļš jums ir tāls joprojām kādreiz ieskatities šajā pilsētas daļā, lai izbaudītu labu viskiju, stilīgus matus un labu veselību ticiet mums, tas ir tā vērts! Jā, un tajā pašā laikā paskatieties uz slaveno 

mērkaķi-astronautu: diemžēl viņš nevar doties uz barberšopu, kur tiek piedāvāti stilīgi matu griezumi vīriešiem un viņs noteikti jūs apskauž.

Galu galā, jūs varat! Laipni lūdzam!